JAKA SUKIENKA DO BIURA?


Jeżeli pracujesz na stanowisku biurowym i często zastanawiasz się, co na siebie założyć, to z pewnością ten artykuł jest dla Ciebie.

Ciekawi jesteśmy, jaka jest właśnie Twoja ulubiona stylizacja do biura. Czy zawsze wybierasz spodnie, białą koszulę z kołnierzykiem i elegancką marynarkę? A może pracujesz w odosobnionym pomieszczeniu, gdzie nikt Cię nie widzi i nie ma to dla Ciebie znaczenia, co na siebie włożysz?

Jasne, pracując w kontakcie z ludźmi powinniśmy wyglądać przede wszystkim schludnie i elegancko, ponieważ nasz ubiór świadczy właśnie o nas. Odzwierciedla nie tylko nasz charakter, ale nawet nasz nastrój w danym dniu.

Jest oczywiście kilka zasad prawidłowego ubioru, których powinniśmy przestrzegać  zajmując właśnie stanowiska biurowe. Coraz więcej dużych firm narzuca nam obowiązujący dresscode, do którego oczywiście musimy się stosować. Nie musi to być zawsze jednak nudny mundurek, wystarczy połączyć ze sobą kilka dodatków, które wyrażą naszą indywidualność i nadadzą stylizacji unikalny charakter.

 

JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ STRÓJ DO PRACY?

  •  z pewnością czystość i schludność powinny być kluczowe w tej kwestii. Niedopuszczalne są brudne, wymięte mankiety koszul, czy wypłowiałe bluzki,
  •  dobrane do siebie elementy garderoby powinny tworzyć spójną całość. Warto zatem już dzień wcześniej przygotować sobie taką gotową stylizację. Możesz również w swojej garderobie powiesić  zdjęcia z konkretnymi zestawami ubrań, aby w razie potrzeby nie musieć się długo zastanawiać nad doborem odpowiednich elementów,
  •  pamiętaj o stonowanych kolorach. Odpowiednie do takich miejsc będą odcienie szarości, czerwieni, brązu, granatu, bieli, czy butelkowej zieleni. Nie szalej z krzykliwymi kolorami, nie zawsze więcej znaczy lepiej,
  •  dodatki dobieraj z umiarem. Oczywiście odpowiednia biżuteria doda całości „tego czegoś” i podkreśli Twój elegancki look, jednak nie przesadzaj z ich ilością, czy wielkością,
  • w zależności od zajmowanego stanowiska powinnaś ubierać bardziej lub mniej formalne, oficjalne stroje. Również dostosowane do Twojego wieku, nie ubieraj poważnej garsonki, jeżeli Cię ona postarza. Jest mnóstwo rozwiązań zarówno dla tych bardziej jak i mniej dojrzałych kobiet.

Jeżeli już jakiś czas czytasz naszego bloga, to z pewnością wiesz, że jesteśmy zwolennikami noszenia sukienek, nawet (a nawet zwłaszcza) do pracy. Bez wątpienia jest to najbardziej kobiecy strój, który może podkreślić wiele naszych atutów i sprawić, że będziemy wyglądać bardziej atrakcyjnie.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE SUKIENKI?

Sukienka do biura powinna być zatem przede wszystkim wygodna. Jeżeli możesz sobie pozwolić na mniej szykowną wersję, wybierz te wykonane z wiskozy z domieszką poliestru. Będą nie tylko wygodne, ze względu na miękki i lekki materiał, ale będą też dobrze leżały. Pamiętaj jedynie o odpowiedniej długości – taka do kolan lub tuż przed będzie w sam raz, o ile Twój pracodawca nie będzie miał innego zdania w tym temacie. Unikaj również głębokich dekoltów. Nie musisz jednak szukać sukienki z golfem, nie każdej z nas on pasuje.

Buty na delikatnym obcasie będą świetnym uzupełnieniem Twojej stylizacji. Przestrzegaj zatem tych kilku zasad i dołącz kilka swoich ulubionych dodatków, a Twój wygląd będzie zachwycał nie tylko Ciebie, ale i współpracowników. Dobrze dobrany strój doda Ci również pewności siebie, Twoja praca może być bardziej efektywna, a przez to Ty bardziej doceniona.

Na zakończenie przedstawiamy kilka ciekawych propozycji sukienek do biura, które znajdziesz w naszym sklepie www.mavazi.pl

Zobacz również:

SUKIENKA NA KOMUNIĘ 2019 – https://mavazi.pl/sukienka-na-komunie-2019/

SUKIENKA WESELNA W ROZMIARZE PLUS SIZE – https://mavazi.pl/sukienka-weselna-w-rozmiarze-plus-size/

PERMANE – PERSONALIZOWANA BIŻUTERIA https://mavazi.pl/permane-personalizowana-bizuteria/

Zdjęcie: https://pixabay.com/pl/photos/kobieta-ludzie-siedzieć-biuro-3150340/

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *