MAVAZI – CZYLI SUKIENKI NA KAŻDĄ OKAZJĘ !

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ogromny wybór sukienek zarówno polskich, jak i włoskich producentów. Stawiamy na wysoką jakość szycia oraz tkanin, różnorodność kolorów, wzorów i fasonów, jednak współpracujemy jedynie z wybranymi szwalniami, które sprawdziliśmy osobiście.

Od ponad dwóch lat prowadzimy sklep stacjonarny, w którym przez ten czas nasze klientki testowały sukienki różnych producentów, abyśmy teraz mogli wybrać dla Ciebie same perełki i stworzyć ofertę idealną.

Hasło przewodnie naszego sklepu wskazuje na rodzaj sukienek, które wykorzystasz na wiele różnych okazji. Na jakie? Do pracy, na co dzień, na wesele, chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Z pewnością każda kobieta znajdzie u nas coś dla siebie!

Jeżeli masz jakikolwiek problem związany z doborem odpowiedniej dla siebie kreacji lub samym procesem zakupu – zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze tej najlepszej dla Ciebie kreacji.

Przeglądając ofertę naszego sklepu możesz natknąć się na informacje odnośnie biżuterii handmade z żywicy epoksydowej – to nasza druga marka. Jeżeli chciałabyś połączyć swoje zamówienia, wystarczy że w jednym ze sklepów wybierzesz w formach dostawy odbiór osobisty i poinformujesz nas o tym w wiadomości do zamówienia, a my wyślemy do Ciebie jedną paczkę. Za przesyłkę zapłacisz zatem tylko jeden raz.

Przy okazji zapraszamy Cię serdecznie również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w Ozimku przy ul. Częstochowskiej 3/2.

Życzymy udanych zakupów !

Zespół mavazi