CO MÓWI O TOBIE BIŻUTERIA


Każda kobieta kocha biżuterię. W zależności od naszego charakteru dobieramy ją w bardzo indywidualny sposób. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nawet ta najdrobniejsza już zdradza pewne przesłanki na temat naszego stylu.

Biżuteria, to z pewnością również świetny dodatek na dopełnienie naszych codziennych, czy też bardziej eleganckich stylizacji. Czasami wystarczy niewiele – zaledwie małe kolczyki z perełkami, abyśmy wyglądały olśniewająco! Nie zawsze więcej, znaczy lepiej.

Co mówi o Tobie biżuteria, którą nosisz?

RODZAJ TWORZYWA

Złoto – jeżeli uwielbiasz złotą biżuterię, to z pewnością wyróżniasz się bardzo dużym poczuciem stylu i lubisz prezentować się elegancko, bez względu na okoliczności. Jesteś wrażliwa na piękno i estetykę. Nie lubisz przeciętności, a otaczający Cię ludzie dostrzegają u Ciebie umiłowanie do luksusu.

Srebro – przez znajomych jesteś postrzegana jako osoba lubiąca praktyczne rozwiązania. Nie lubisz się nudzić i często szukasz sobie nowych wyzwań. Jesteś również typem marzycielki, ale takiej mocno stąpającej po ziemi. Cenisz sobie trwałe związki oraz rodzinną atmosferę.

Tworzywa sztuczne – jeżeli jest Ci obojętne, z czego została wykonana biżuteria, którą zakładasz, to bez wątpienia należysz do osób lubiących żyć chwilą. Jesteś osobą spontaniczną i kreatywną. Na co dzień tryskasz energią i wciąż za czymś podążasz. Lubisz nowe wyzwania i nie boisz się ciężkiej pracy.

WIELKOŚĆ BIŻUTERII

Duże i masywne ozdoby – świadczą o braku pewności siebie w niektórych sytuacjach. Poprzez założenie dużych błyskotek, chcesz dodać sobie troszkę odwagi i zwrócić na siebie uwagę. Jesteś wrażliwa na krytykę i nie lubisz podpadać innym. Chcesz się jednak pokazać ze swojej przebojowej strony.

Delikatne i subtelne – doskonale znasz swoją wartość i zbyt okazała biżuteria nie jest Ci potrzebna do podkreślenia charakteru. W życiu kierujesz się trzeźwym myśleniem i zdrowym rozsądkiem, nie działasz pod wpływem emocji. Twoje decyzje są przemyślane, a plany mocno skonkretyzowane. Zarówno do życia, jak i napotkanych osób podchodzisz z pewną dozą ostrożności oraz z dystansem.

RODZAJ BIŻUTERII

Kolczyki – jeżeli nie wyobrażasz sobie wyjścia bez nich z domu, to należysz do osób skromnych oraz bezpretensjonalnych. Bywasz nieśmiała, jednak dobrze radzisz sobie jako rozjemca w sytuacjach konfliktowych. Twój spokój i opanowanie imponują osobom przebywających w towarzystwie.

Wisiorki – jesteś osobą bardzo kreatywną i wciąż wpadasz na nowe pomysły. Trudno za Tobą nadążyć, jednak w kwestiach zawodowych i osobistych potrafisz zachować zdrowy rozsądek i niekonwencjonalne podejście do rozwiązywania codziennych spraw. Szybko nawiązujesz nowe przyjaźnie, jednak trudno Ci kolejny raz zaufać osobie, na której już raz się zawiodłaś.

Bransoletki – jeżeli to one są zdecydowanie Twoim ulubionym elementem biżuterii, to znaczy, że lubisz, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Jesteś duszą towarzystwa i takich ludzi cenisz w swoim życiu. Swoje zdanie na dany temat wyrażasz stanowczo, jednak w sposób nie obrażający drugiej osoby.

Pierścionki – zdecydowanie i stanowczo stawiasz zawsze na swoim. Uparcie dążysz do celu i nie boisz się porażek. Na co dzień działasz dość impulsywnie i zdarza Ci się najpierw coś powiedzieć, a dopiero później pomyśleć.

A może wolisz biżuterię personalizowaną ? Jeśli tak, koniecznie musisz odwiedzić stronę Permane ! Już niebawem zobaczysz jak powstają te cudeńka 🙂 Póki co, zapraszam Cię do obejrzenia pięknej galerii zdjęć tutaj.

Być może właśnie pomogłam Ci w znalezieniu prezentu na zbliżające się Walentynki ? 🙂

 

Wydaje nam się, że wyboru biżuterii dokonujemy na zasadzie „podoba mi się” albo „nie podoba mi się”. Tak naprawdę, to po prostu wyrażenie naszego stylu. Jeżeli coś nam się podoba, to znaczy, że po prostu spełnia nasze oczekiwania i wyraża naszą osobowość.

Dobrze dobrana biżuteria zawsze będzie stanowić świetne uzupełnienie stylizacji nawet najskromniejszych sukienek, jak na przykład tych tutaj . Za sprawą długiego wisiora lub delikatnych perełek możemy nadać sobie zupełnie innego charakteru. Baw się tymi dodatkami i podkreślaj swój charakter na każdym kroku 😉

Jeżeli ten wpis czytało Ci się z przyjemnością i chciałabyś się nim podzielić ze znajomymi, będzie mi miło, jeśli udostępnisz ten link na swojej tablicy 🙂

 

Zdjęcie https://pixabay.com/pl/naszyjnik-serce-kamienie-2149668/

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *