NASHE TOREBKI

Żadna kobieta z klasą nie wyobraża sobie bez niej codzienności. Towarzyszy nam w ciągu niemalże całego dnia. Jest zawsze w zasięgu ręki. Pełna mniej i bardziej ważnych rzeczy. Torebka –  w zależności od naszego stylu, potrzeb i wymogów mogą one przybierać różne formy, kształty, czy wielkości. Jedne z nas decydują się na bardziej klasyczne i eleganckie rozwiązania, zaś kobiety w ciągłym ruchu sięgają nawet po bardziej kobiece propozycje plecaków. Jedno jest jednak pewne, ta torebka musi wyrażać nasz charakter i styl życia.

Kupić torebkę można już naprawdę wszędzie. Zaczynając od sklepów sieciowych w galeriach handlowych, przez małe butiki, a kończąc na aukcjach internetowych. Jaka jednak torebka powinna być dla Ciebie, byś była z niej zadowolona? Czy zwracasz uwagę na solidność jej wykonania? Czy liczy się tylko modny design i nowoczesne printy?

Są wśród nas na szczęście jeszcze te kobiety, które uwielbiają produkty jakości premium. I wcale nie musimy zarabiać kilkunastu tysięcy miesięcznie, żeby móc sobie pozwolić na taki produkt. Jeżeli to dobrze przemyślimy, to dojdziemy do wniosku, że dobrze zainwestowane pieniądze będą nam służyły w postaci takiej torebki przez długie lata.

Decydując się na dobrze wykonaną torebkę skórzaną, która jest niezwykle uniwersalna, dzięki czemu pasuje do niemalże każdego stylu, wybieramy również trwałość na długi czas. Podobnie jest oczywiście z odzieżą. Ta produkowana w Polsce z dobrych jakościowo tkanin również będzie dużo trwalsza w użytkowaniu. A o tym pisaliśmy już tutaj.

Po tym krótkim wstępie chcielibyśmy przedstawić Wam dziś nasze ostatnie odkrycie. Polską markę NASHE, która w cudowny sposób odzwierciedla potrzeby kobiet ceniących sobie jakość i piękno jednocześnie. Poniżej zapiski z naszej rozmowy.

 

  1. Jest nam niezmiernie miło móc porozmawiać dzisiaj z Wami o tym, jak powstają takie produkty. Jednak skąd pomysł na stworzenie czegoś tak unikatowego, jak skórzane torebki jakości premium? Jak wyglądał początkowy rozwój firmy?

Od bardzo dawna wiedziałam, że chcę zawodowo zajmować się szyciem torebek. Firma istnieje od 2014 roku i w tym czasie przechodziła przez różne fazy rozwoju. Po urlopie macierzyńskim powróciłam do pracy ze zdwojoną siłą, ogromnym entuzjazmem i radością, że nareszcie znów mogę robić to, co daje mi najwięcej satysfakcji.

Był to moment, w którym startowałam od nowa, z czystą kartą. Postanowiłam więc zrobić solidne badanie rynku by dowiedzieć się, jakich torebek naprawdę brakuje nowoczesnym, polskim kobietom. Dziesiątki rozmów pokazały mi lukę, którą staram się wypełnić. Szyję wyjątkowe, luksusowe, doskonałej jakości, klasyczne torby ze skóry naturalnej. Ich największymi atutami są najlepsze dostępne na rynku surowce, funkcjonalność i prosta forma, a jednocześnie ultra-kobiecy wygląd. Najczęściej spotykałam się z opinią, ze nie ma na rynku nieprzeładowanych świecidełkami i innymi dodatkami toreb do biura, które jednocześnie pomieszczą laptopa i nie będą wyglądały jak aktówka. Podjęłam wyzwanie stworzenia takiej torby i to był początek marki NAHSE w takiej postaci, w jakiej jest teraz.

  1. Brzmi to naprawdę niesamowicie, rzec by można nawet, że to pewien rodzaj misji. W jakiej dokładnie produkcji specjalizuje się Państwa marka? Co Was wyróżnia na tle konkurencji?

Nashe jako marka specjalizuje się w szyciu doskonałej jakości toreb ze skóry naturalnej. Wyróżnia nas prosta, klasyczna forma projektowanych torebek, najlepsza jakość surowców i dbałość o funkcjonalność produktu. Cytując Coco Chenel: Luksus nie jest luksusem, jeśli nie jest wygodny. Jesteśmy propagatorami idei SLOW FASHION, która mówi między innymi o tym,  żeby stawiać nie na ilość, a na jakość. Zależy nam na tym, aby torebki służyły naszym Klientkom przez wiele lat. Próba sprostania tym założeniom wiąże się z nieustającymi poszukiwaniami coraz lepszych okuć, tkanin czy skór. 

  1. Tak, to prawda. W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy (na szczęście) uwagę na jakość kupowanych produktów. Konsumenci są coraz bardziej świadomi swoich wyborów. Jacy ludzie tworzą markę Nashe? Jaka atmosfera panuje wśród zespołu?

Nashe, to projekt rodzinny. Ja jestem jego formalną przedstawicielką, a moim największym wsparciem i emocjonalną opoką jest mąż, Tomek. Bez niego nie byłabym tu gdzie jestem teraz.

Jako para zapaleńców dbamy, by osoby, z którymi współpracujemy były takimi samymi pasjonatami jak my. Niezależnie czy chodzi o zrobienie zdjęć czy wykonanie pudełek, zawsze szukamy najpiękniejszych rozwiązań i najbardziej zaangażowanych ludzi.

  1. To świetnie, że przywiązujecie dużą uwagę do takich detali. Mają one bardzo duży wpływ na efekt końcowy i postrzeganie marki przez Klienta. Do jakich zatem Klientów skierowana jest Państwa oferta?

Nasza oferta skierowana jest do kobiet, które cenią sobie piękno, klasyczne wzornictwo i doceniają faktyczną jakość produktu. Dla których ważne jest, aby w drodze do pracy, czy na kolację wyglądać zawsze elegancko, kobieco i wyjątkowo. Dla których torba musi być i piękna i praktyczna. Dla których dzień w pracy to ciągłe wyzwanie, w którym pomaga przemyślana i dopracowana przestrzeń torebki. Do Panów, którzy chcą docenić kobiety ważne w ich życiu. Do osób, dla których wartością dodaną jest historia torby. To, że powstała w jednej z niewielu działających jeszcze w Polsce pracowni kaletniczych, że każdy jej element składowy to godziny lub dni spędzone nad jego doborem. Tak, aby było idealnie. 

  1. Jedyne co mi przychodzi do głowy po takiej odpowiedzi to “WOW”. Pięknie powiedziane. Aż chce się mieć taką torebkę w swojej garderobie, ale dlaczego Klienci powinni wybrać właśnie Wasze produkty? Na rynku jest wiele firm oferujących torebki ze skóry naturalnej.

Nie napisałabym, że Klienci coś powinni. Każdy z nas ma przecież inne potrzeby i co innego będzie się nam podobać.

Napisałabym natomiast, że serdecznie zapraszam do poznania się z nami, z naszą firmą, z tym jak tworzymy, jak działamy, jakimi ludźmi jesteśmy. To wszystko oddaje sens marki NASHE.

Tworzymy piękne rzeczy, dla cudownych ludzi. O każda torebkę dbamy jak o największy skarb, a każdą Klientkę traktujemy jak gwiazdę ekranu. Kiedy dochodzi do ich spotkania jesteśmy najszczęśliwsi na świecie.

  1. Bardzo mi się podoba taka odpowiedź. Myślę, że Klientki też chętnie by chciały słyszeć takie słowa odnośnie produktów tworzonych specjalnie dla nich. Czy mają Państwo jeszcze jakieś plany w związku z rozwojem swojej marki?

Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem oferty. Naszymi inspiracjami znów są kobiety i ich potrzeby. 

Kilka prototypów kolejnych modeli czeka w pracowni na ostateczne poprawki. Ten rok będzie obfitował w nowości i wydarzenia. 

Serdecznie zapraszamy do NASHEgo świata.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że wśród naszych czytelniczek znajdą się również koneserki takich produktów. Życzymy owocnego rozwoju i mamy nadzieję usłyszeć o Was znowu niebawem 🙂

Jeżeli chcecie poznać ofertę sklepu, to zapraszamy Was na stronę https://nashe.pl . Zachęcamy oczywiście również do śledzenia rozwoju marki NASHE na facebook’u https://www.facebook.com/NasheBags/ .

Ciekawi jesteśmy, w jaki sposób Wy wybieracie te idealne dla siebie torebki. Czy liczy się dla Was tylko moda, czy zwracacie uwagę również na wartości dodane? Podzielcie się swoimi opiniami tutaj, bądź na naszym fanpage pod wpisem z tym wywiadem 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.